volkswagen

volkswagen

Transportonte 50 kg kanabis, trafikanti braktis mjetin dhe i shpëton policisë- Ora News

3h ago
SOURCE  

Description

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Një sasi prej 30-50 kg lëndë narkotike kanabis është sekustruar mbrëmjen e sotme nga policia e Vlorës, ndërsa është shpallur në kërkim transportuesi i saj. Sipas bluve të Vlorës, lënda narkotike u gjet në një mjet tip “Polo Volkswagen” ngjyrë jeshile me targa VL 13 91 D. Policia i kishte ndezur sinjalin drejtuesit të mjetit për të ndaluar për kontroll, por ky i fundit nuk i është bindur urdhërit të policisë. Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/transportonte-60-kg-kanabis-trafikanti-braktis-mjetin-dhe-i-shpeton-policise/