jack lemmon

jack lemmon

Politikani

1w ago
SOURCE  

Description

Titulli origjinal: Glengarry Glen Ross (1992 USA) 100 min Ekzaminimet dhe prapaskenat ne zyren e pasurive te patundeshme Director: James Foley Stars: Al Pacino, Jack Lemmon, Alec Baldwin | IMDb link: http://www.imdb.com/title/tt0104348/ Vjen ne formen e nje parodie duke i dubluar audion ne shqip per qellime argetimi nga Cmendina Dublim Futu ne boten e Cmendines: http://www.cmendina.tv/ Na ndiqni ne facebook: https://www.facebook.com/www.cmendina.net?fref=ts